Udan kirola egitea sustatzeko programa da.

Maiatzean eta ekainean argitaratzen da eskaintzen denari buruzko informazio zehatza. Hona aurreko urteetako eskaintza, erreferentzia gisa.

  • S.D. Santiagotarrak: arraunketa, piraguismo eta stand up paddle ikastaroak
  • CD Bidasoa: eskubaloi-ikastaroak, Artalekun
  • Central Surf Eskola: surf ikastaroak, Hendaiako hondartzan
  • Bidasoa Atletiko Taldea: atletismoa, Plaiaundin
  • Behobia: futbol Artía futbol zelaian
  • Polideportivos: igeriketa
  • Badia TP: tenis-ikastaroak, San Martzial-Txingudiko pistetan
  • Padel Indoor Bidasoa: padel-ikastaroak San Marcial-Txingudi instalazioetan
  • Txingudi Rugby Club: rugby ikastaroak Plaiaundin
  • A.D. Irunesa: gimnasia erritmikoko ikastaroak Uranzu frontoian
  • Lur Alai squash kluba: squasha, Artalekun
  • Landetxa K.E.: futbol Ugalde Ventas futbol zelaian
  • San Marcial: futbol Irungo La Salle ikastetxean
  • Mariño: futbol Ugalde Ventas futbol zelaian
  • Dunboa: futbol San Jose Obrero futbol zelaian
  • Jaizubia Hípica: zaldi- eta poney-ikastaroak
  • Santiagotarrak KE: arraunketa, piraguismo eta stand up paddle ikastaroak
  • Leka Enea: mahai-teniseko ikastaroak, Sonia Etxazarreta Teknifikazio Zentroan
  • Bidasoa KE: Eskubaloi-ikastaroak, Artalekun
  • Central Surf Eskola: surf ikastaroak, Hendaiako hondartzan
  • Jaizubia Hipika Kluba: Hipika-ikastaroak
  • Real Unión, Mariño KE, Behobia KE, Landetxa KT eta Dunboa Eguzki KE: Futbol-ikastaroak
  • Bidasoa Atletiko Taldea: atletismoa, Plaiaundin
  • Bidasoa XXI: Igeriketa, indoor ziklo eta zumba ikastaroak, Artalekun eta Azken Portun
  • Badia TP: tenis-ikastaroak, San Martzial-Txingudiko pista berrietan
  • Padel Indoor Bidasoa: padel-ikastaroak, klubaren instalazioetan eta San Martzial-Txingudiko pista berrietan
  • Txingudi Rugby Club: errugbi-ikastaroak, Plaiaundin
  • Irunesa KT: gimnasia erritmikoko ikastaroak, Azken Portun, uztaileko lehenengo hamabostaldian
  • Lur-Alai Squash Kluba: squasha, Artalekun
  • Saskibaloia: Erroibide klubak jarduerak antolatzen ditu Azken Portun, uztaileko lehenengo hamabostaldian
  • Santiagotarrak KE: arraunketa, piraguismo eta stand up paddle ikastaroak
  • Leka Enea: mahai-teniseko ikastaroak, Sonia Etxazarreta Teknifikazio Zentroan
  • Bidasoa KE: eskubaloi-ikastaroak, Artalekun
  • Central Surf Eskola: surf ikastaroak, Hendaiako hondartzan
  • Jaizubia Hipika Kluba: zaldi- eta poney-ikastaroak
  • Real Unión, Mariño KE, Behobia KE: futbol-ikastaroak
  • Bidasoa Atletiko Taldea: atletismoa, Plaiaundin
  • Bidasoa XXI: igeriketa-, funk-, eta zumba-ikastaroak, Artalekun eta Azken Portun
  • Txingudi Tenis Kluba: tenis-ikastaroak, Dunboako Lehen Hezkuntzako ikastetxean
  • Padel Indoor Bidasoa: padel-ikastaroak, bere instalazioetan
  • Txingudi Rugby Club: cursos de rugby en Plaiaundi
  • Irunesa KT: gimnasia erritmikoko ikastaroak, Azken Portun, uztaileko lehenengo hamabostaldian
  • Lur Alai squash kluba: squasha, Artalekun
  • Santiagotarrak KE: arraunketa, piraguismo eta stand up paddle ikastaroak
  • Leka Enea: mahai-teniseko ikastaroak, Sonia Etxazarreta Teknifikazio Zentroan
  • Bidasoa KE: eskubaloi-ikastaroak, Artalekun
  • Central Surf Eskola: surf ikastaroak, Hendaiako hondartzan
  • Jaizubia Hipika Kluba: zaldi- eta poney-ikastaroak
  • Real Unión, Mariño KE, Behobia KE eta Landetxa KE: futbol-ikastaroak, Galen, Ugalden, Artian eta Ugalden, hurrenez hurren.
  • Bidasoa Atletiko Taldea: atletismoa, Plaiaundin
  • Bidasoa XXI: igeriketa-, funk-, eta zumba-ikastaroak, Artalekun eta Azken Portun
  • Txingudi Tenis Kluba: tenis-ikastaroak, Dunboako Lehen Hezkuntzako ikastetxean.
  • Padel Indoor Bidasoa: padel-ikastaroak, bere instalazioetan
  • Irungo Errugbi Taldea: errugbi-ikastaroak, Plaiaundin
  • Irunesa KT: gimnasia erritmikoko ikastaroak, Azken Portun, uztaileko lehenengo hamabostaldian
  • El Establo Pirata: Skate ikastaroak, Santiagoko skate parkean eta beren indoor instalazioetan.
  • Lur-Alai Squash Kluba: squasha, Artalekun
  • Erroibide: saskibaloiko ikastaroak, uztaileko bigarren hamabostaldian, Azken Portun.
X