Gabonetako elur-borobila

GABONETAKO AGENDA + Kultura

2021/12/03 - 2022/01/07

Kontsultatu

Irun zure Eguberrietako hiriburua

Abenduak 3

ORDUA LEKUA EKINTZA
18:00 San Juan plaza Gabonetako argiak pizteko ekitaldia

Abenduak 4

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-13:30 | 16:30-20:00 Sargia parkea Gabonetako bola
18:30-21:00 Pio XII Txaranga Los Perolas

Abenduak 10

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-21:00 Ficoba Izotz pista
17:00-18:00 Ficoba Disney panpinak  BERTAN BEHERA! 
19:00-21:00 Ficoba Dj Josu Rodriguez BERTAN BEHERA! Aplazado al 27/12
19:00-21:00 San Miguel-Ensanche-San Juan Peña Poteo

Abenduak 11

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-21:00 Ficoba Izotz pista
11:30-13:30 Plaza Ensanche Tango Argentino BERTAN BEHERA! 
11:00-13:30 | 16:30-20:00 Pio XII Gabonetako bola BERTAN BEHERA! 
18:00-20:00 Ficoba DJ Markelin BERTAN BEHERA! Aplazado al 23/12
19:00-20:00 Avenida Iparralde - Ensanche Kalejira Santiagoko Deabruak BERTAN BEHERA! Aplazado al 17/12
20:30-22:00 Plaza Ensanche Kontzertua "Demode Quartet"  BERTAN BEHERA! 

Abenduak 12

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista  

Abenduak 13-16

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00 Ficoba Izotz pista  

Abenduak 17

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-21:00 Ficoba Izotz pista    
17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia
11:00-13:30 | 16:30-20:00 Palmera Montero Gabonetako bola
18:30-19:30 Plaza Ensanche

Gabonetako panpinak

17:00-20:30  Herrixka Sargia parkea Carpa Realidad Virtual
18:30-20:30 San Miguel-Luis Mariano Majorettes S.V.P
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila
20:00 Ficoba  Irun Zuzenean "Zetak"

Abenduak 18

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-21:00 Ficoba  Izotz pista      
12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia
 11:00-13:30 | 16:30-20:00 Plaza Primitivo Azpiazu-Avda. Iparralde Bola de Navidad
12:00-14:00 Barrio Behobia Txaranga Irungo Atsegiña
16:45 Luis Mariano Gabonetako krosa
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila  
  plaza Txanaleta Carpa EKINTZAes comercios San Miguel y AAVV master class baile, pintacaras y manualidades navideñas
19:00-21:00 Luis Mariano- Ensanche- San Juan Burrumba Elektrotxaranga
22:00 Ficoba Kulto Kultibo

Abenduak 19

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista
12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia  
12:00-13:30 Paseo Colón Ondare erraldoiak
  Txanaleta plaza Carpa EKINTZAes comercios San Miguel y AAVV master class baile, pintacaras y manualidades navideñas  
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila    
11:30-14:00 Leku desberdinetan Dantza eguna
  Alde Zaharra Auzo elkartea Arratsaldeko mahai jokoak

Abenduak 20

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia    
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila      

Abenduak 21

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00 Ficoba Izotz pista  
17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia   
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea  Trikuharri Gabonen bila        

Abenduak 22

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00 Ficoba Izotz pista
17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia     
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila        

Abenduak 23

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00 Ficoba Izotz pista  
17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia       
17:00 Alberto Anguera, Colón, San Juan Olentzeroren etorrera
18:30-21:00 Udaletxea Olentzero, recogida de cartas
17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila          
18:00-20:00 Ficoba Gazte DJ Markelin

Abenduak 24, Gabongaua

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba Izotz pista    
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII Txirrista Erraldoia       
 11:30 -13:30   Taller de gigantes. Gigantes Bidasoako Erraldoiak. 
 17:00-19:30  Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila            
 19:00  San Juan plaza Festival de canto del Olentzero y villancicos

Abenduak 25, Eguberria

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista

Abenduak 26

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista  
 12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia         
 17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila            

Abenduak 27

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba  Izotz pista    
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII  Txirrista Erraldoia         
  17:00-19:30  Herrixka Sargia parkea  Trikuharri Gabonen bila              
19:00-21:00 Ficoba DJ Josu Rodriguez

Abenduak 28

ORDUA LEKUA EKINTZA
  11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba  Izotz pista    
  12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII  Txirrista Erraldoia           
  17:00-19:30  Herrixka Sargia parkea  Trikuharri Gabonen bila              

Abenduak 29

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba   Izotz pista      
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII  Txirrista Erraldoia     
 17:00-19:30  Herrixka Sargia parkea  Trikuharri Gabonen bila  
 11:00-13:30 | 16:30-20:00 Turismo bulegoa - Luis Mariano Bola Navidad
 18:00-19:30 Herrixka Sargia parkea  Personajes Navidad Ondare

Abenduak 30

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba  Izotz pista        
 12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia       
 17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila    
 17:00-19:30 Leku desberdinetan Dantza akademiak

Abenduak 31

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba  Izotz pista          
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII  Txirrista Erraldoia         
 17:00-19:30   Herrixka Sargia parkea   Trikuharri Gabonen bila      

Urtarrilak 1

ORDUA LEKUA EKINTZA
17:00-20:00  Ficoba   Izotz pista            

Urtarrilak 2

 11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba   Izotz pista              
 12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII   Txirrista Erraldoia           
 17:00-19:30 Herrixka Sargia parkea  Trikuharri Gabonen bila    

Urtarrilak 3

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00  Ficoba Izotz pista              
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII Txirrista Erraldoia             
 17:00-19:30  Herrixka Sargia parkea Trikuharri Gabonen bila      
 11:00-13:30 | 16:30-20:00 San Miguel  Gabonetako bola

Urtarrilak 4

ORDUA LEKUA EKINTZA
 11:00-14:00 | 17:00-20:00   Ficoba  Izotz pista
 12:00-14:00 | 17:00-20:00  Pio XII  Txirrista Erraldoia  
 16:30-17:30  Herrixka Sargia parkea  Trikuharri ginkana - zozketa (Karpa)
 11:00-13:30 | 16:30-20:00  San Juan  Bola Navidad BERTAN BEHERA! 
16:00-20:00 Udaletxea Entrega de cartas a los Reyes

Urtarrilak 5

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista
12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia
18:00 ADIF geltokia Llegada del Tren Real
18:30

Hondarribia, Paseo Colón, Ayuntamiento.

Erregeen kabalgata

Urtarrilak 6

ORDUA LEKUA EKINTZA
11:00-14:00 | 17:00-20:00 Ficoba Izotz pista
12:00-14:00 | 17:00-20:00 Pio XII Txirrista Erraldoia
 Urtarrilak 8
 ORDUA  LEKUA  EKINTZA
 19:00-21:00  Luis Mariano, Ensanche eta San Juan  Rock kalean
X